stoly tenisowe

site
Kochać to patrzeć w tym samym kierunku…

Temat: III liga tenisa stołowego
TUKS "Sokół Mechanik" otrzymał za aktywna działalność szkoleniową z Ministerstwa Sportu dwa stoły tenisowe. przyjadą niebawem a ostatni mecz ligowy gramy " na wyjeździe"
Źródło: tomaszow.net.pl/forum/viewtopic.php?t=17531Temat: ping-pong w Kt ZH
">Trzeba tylko trafic na wolne z tym moze byc problem. spiggus jest jeszcze takie duze centrum sportowe w dĂźbendorfie -tylko nie jestem pewna czy sa stoly do ping-ponga-ja tam smigalam na badmintona - mozna rezerwowac na godzinke i sprzet dostajesz na miejscu i w kilka osob mozna sobie pograc. mysle ze stoly tenisowe tez maja
Źródło: polacy.ch/forum/viewtopic.php?t=2456


Temat: staszowska dwójka
...człowiek, no może "trochę niekonwencionalny", ale co to ma do rzeczy. Dzieci i młodzież lubią takich ludzi, oni mają polot, ciekawe pomysły, wprowadzają coć nowego co jest potrzebne w tym monotonnym życiu. Pan Zarzycki zauważa TYCH, których wielu nie postrzega. Pomaga od rana do wieczora dzieciom z rodzin najuboższych, patologicznych. Kto bezinteresownie wydaje 3700 zł na książki dla dzieci ??? Kto dobrowolnie wydaje 5000 zł na stoły tenisowe, komputery dla dzieci ???????? TRZEBA NAPRAWDĘ PRACĘ Z NIMI KOCHAĆ !!!!!!!!!!!!!
Źródło: forum.staszow.com/viewtopic.php?t=467All right reserved.
© Kochać to patrzeć w tym samym kierunku…